Portfolio

Poniżej przedstawiam przykładowe wykonane przeze mnie projekty.

FireSub

FireSub

Serwis FireSub.pl to prawdopodobnie największy polski serwis oferujący programy partnerskie sms swoim użytkownikom, który wypłacił już przynajmniej kilka milionów złotych swoim partnerom. Projekt składa się z panelu użytkownika i admina, oraz zewnętrznych ofert partnerskich. O budowie i wykorzystanych technologiach nie powinienem się niestety wypowiadać.

Właściciele korzystają stale z moich usług w celu udoskonalania i rozwoju serwisu.

FireCash

FireCash

FireCash.org jest to wcześniejszy (6 letni), i jeszcze większy (międzynarodowy) projekt firmy FireMedia (właściciele wymienionego wyżej FireSub) który oferuje użytkownikom programy partnerskie PPA. Nad tym serwisem czuwa kilku deweloperów (w tym ja). Najnowsza odsłona strony spoczywała na moich barkach, gdzie zarówno layout, kod i funkcje przeszły gruntowne zmiany.

FireBid

FireBid

FireBid.org to najnowszy kompletny serwis zaprogramowany dla FireMedia. Jest to platforma aukcyjna opierająca się na licytowaniu przedmiotów za zakupione wcześniej przebicia. Serwis zawiera również panel użytkownika, partnera i administratora. Integracja z API Google i Facebook do rejestracji i logowania. Strona pisana w PHP na firmowym frameworku. Przy frontendzie wykorzystany framework Bootstrap.

GRMradio

GRMradio

GRMradio.pl to prowadzony przez grupę graczy (w tym mnie) niekomercyjny projekt radia internetowego dla graczy. Jednym z głównych założeń (prócz muzyki) jest skupienie w jednym miejscu podcastów growych i nie tylko. Na moich barkach spoczywają wszystkie techniczne aspekty projektu. Stronę oparłem  na ulubionym dość mocno zmodyfikowanym WordPress’e (w tym przebudowany panel, autorskie statystyki i inne). Samo radio działa na serwerze dedykowanym z systemem Debian 7 (linux) zasilane m.in przez oprogramowanie IceCast 2 i Liquidsoap. Serwer dedykowany służy również do hostowania u nas wszystkich podcastów do czego wykorzystywane jest Apache2 i ProFTPD.

Strony konkursowe

Strony konkursowe

Kolejne projekty wykonane na zlecenie firmy FireMedia. Aż ponad 60 stron konkursowych gdzie liczba ta wciąż rośnie (dlatego wrzuciłem je tutaj do jednego worka i nie podaję konkretnego adresu), gdzie uczestnicy mogą wygrywać drogocenne fizyczne nagrody. Korzysta z nich m.in wspomniany wcześniej FireSub oraz największe na świecie sieci afiliacyjne.

Każda oferta jest osobną stroną stworzoną od zera, gdzie zaprojektowany przez grafika layout ciąłem i kodowałem. Pisane w PHPJavaScript z wykorzystaniem głównie bibliotek jQuery (AJAX) i Bootstrap.

Frodex

Frodex

Internetowa wizytówka firmy Frodex z Wrocławia – hurtowni biżuterii sztucznej i ozdób do włosów. Projekt zakładał całkowitą przebudowę starego serwisu pod względem layoutu, treści i optymalizacji pod kątem SEO. Oparte oczywiście na WordPress.

Agencja Allianz

Agencja Allianz

Serwis agencji Allianz. Projekt graficzny dostarczony przez klienta został przeze mnie pocięty i zakodowany pod WordPress.

M Kwadrat Projekt

M Kwadrat Projekt

Strona firmy M Kwadrat Projekt z Krotoszyna zajmującej się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Strona w WordPress.

Kamienne Ogrody

Kamienne Ogrody

Stworzenie internetowej wizytówki firmy Kamienne Ogrody z Krotoszyna zajmującej się sprzedażą kamieni ogrodowych i aranżacją całych ogrodów. Strona zbudowana na WordPress.

Nie Przebaczaj

Nie Przebaczaj

Oficjalna strona komiksu Nie Przebaczaj Kuby Ryszkiewicza i Marianny Strychowskiej. Zbudowane na WordPress w mrocznym klimacie i czarno-białych barwach na wzór dzieła.

Program magazynowy

Program magazynowy

Program do zarządzania stanem magazynowym towarów. Klient zlecił ten projekt mimo dostępnego już gotowego oprogramowania na rynku, gdyż wymagał prostej i intuicyjnej obsługi bez zbędnych funkcji, niezawodności oraz łatwego przenoszenia aplikacji między komputerami (portable). Napisany w Delphi, z wykorzystaniem bazy danych SQLite i bibliotek m.in. ZeosLib i JEDI VCL.

Powiadomienia Gadu Gadu

Powiadomienia Gadu Gadu

Program do obsługi powiadomień GG z bazą klientów, który informuje ich o zbliżających się płatnościach za abonament itp. Napisane w Delphi.